Perefestivalile on oodatud kauplema nii eraisikud kui ettevõtted.
Oleme loomas kogukondlikku festivali, millest ka suurpered saavad osa võtta ning eraisikud tulla taluturule, käsitöölaadale või taaskasutuslaadale müüma.

Ootame festivalile kauplejaid mitmes valdkonnas:
1. Lasteasjade turule "Eelista Eestimaist" Turg asub peasissepääsu alleel ning müüa on lubatud ainult Eestis toodetud laste mänguasju, riideid jm tarbevahendeid. 
2. Kvaliteetsete lasteasjade (mänguasjad, riided, tarbeesemed jms) laat. Laadal võib müüa ka mujal kui Eestis toodetud kaupasid, kuid nende kvaliteet peab olema kontrollitud. 
3. Taluturg OTT- ehk otse tootjalt tarbijale. Kauplema on oodatud väiketalunikud otse põllult toodetega või ka väärindatud kujul, aiasaadusi jm istikuid müüvad eraisikud,  kodukokad ja pagarid.
4. Taaskasutuslaat- ühe vana on teise uus. Ootame müüma kasutatud,  kuid terveid ja korralikke beebi- ja lasteriideid, mänguasju, kärusid ja muid tarbeesemeid.
5. Käsitöölaadale ootame ka koduseid meisterdajaid,  kudujaid,  heegeldajaid,  postkaardi meisterdajaid ja kinkekarpide loojaid. Oodatud on müüma tulema kõik, kes soovivad oma käsitööd esitleda või selle kasvõi sahtlist välja tuua.

Kaupleja hinnad:
Käsitöölised: alates 10 eurot m
Toitlustus: alates 50 eurot m
Riided/Jalatsid: alates 10 eurot m

Kui soovid kauplema tulla, võta ühendust:

Sulo Särkinen- esinejad, toitlustus. info@perefestival.ee , tel.53088495

Triin Pärna- lasteasjade turg EELISTA EESTIMAIST,  käsitöölaat. triinile@gmail.com , 5202548

Maarja Brause- Taluturg OTT ehk otse tootjalt tarbijale. maarjavaikmaa@hotmail.com , 54583662

Aili Avi- lasteasjade, riiete, vahendite jms taaskasutuslaat. aili.avi76@gmail.com , 53957115