Selle aasta Perefestivalil on taas kohal Eestimaa tuntuimad klounid

Tänavu 23. juulil Türil toimuval üle-eestilisel suurel perefestivalil astuvad lasteala pealaval üles Eestimaa tuntuimad klounid PIIP ja TUUT, kes toovad publikuni etenduse "Piip ja Tuut kontserdil".

See on Piibu ja Tuudu kõige esimene klounietendus, mis on küpsenud aastate jooksul publiku ees ja valminud improviseerides. Paljud on seda etendust näinud ja paljud mitte, kuid iga kord on see etendus justkui uus, sest vaatajad on uued ja ilm teine, kui eelmine kord. Seepärast tullakse seda ikka ja jälle vaatama, sest hea on naerda teiste üle ja tervislik enda üle.

Lavastus „Piip ja Tuut kontserdil“ sisaldab unikaalseid klounitrikke, tasakaaluakrobaatikat ja viguriga laule. Selles loos on Piip ja Tuut kaks koristajat, kel on palutud pärast kontserti kõik ära koristada. Sedakorda tulevad nad juba enne kontserti kohale, juhuslikult aga satuvad lavale otse sadade pealtvaatajate silme ette ning ei saa sealt enne tulema, kui kõik trikid on ette näidatud ja ühislaul koos publikuga selgeks õpitud. See etendus on nagu tsirkus või tsirkus nagu teater ehk Piip ja Tuut oma parimas väljapanekus.

Autorid, lavastajad ja näitlejad: Haide Männamäe ja Toomas Tross
Sobilik vaatamiseks kogu perele ja lastele alates 3-eluaastast.
Etendus kestab 50 minutit ja on vaheajata.
Eelmine
Järgmine Perefestival toimub 23. juuli 2022
Järgmine
Perefestivali peaesinejaks on Airi Liiva "Laulupesa" laululapsed

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: