Tänavuse festivali peaesinejaks on STEFAN

Stefan võitis 2023. aasta Eesti Muusikaauhindadel neli auhinda: aasta meesartist, aasta poppartist, aasta laul (Hope) ka aasta artist (rahvahääletus).

Stefan Airapetjan, artistinimega STEFAN on Armeenia päritolu Viljandis sündinud Eesti laulja ja laulukirjutaja. Stefan alustas laulmist juba väiksest peast ning koolis osales ta sageli lauluvõistlustel, tuues reeglina koju võidukarikaid.

2018.aastal osales Stefan Eesti Laulu võistlusel Karl-Ander Reismanni kirjutatud looga “Laura” ansambli Vaje koosseisus, millega jõuti superfinaali.

Peale bändist eraldumist keskendus Stefan oma solokarjäärile. 2019. aastal osales Stefan oma esimese looga “Without You” taas Eesti Laulul ja jõudis ka sel korral superfinaali. Talendika laulja ees olid kõik uksed nüüd lahti ja ta sai alustada koostööd tuntud produtsentidega ja muusikutega nii Eestis kui välismaal. Stefani seni ilmununud singlid on saanud suurimateks raadiohittideks.

2020.aastal tuli Stefan TV3 telesaate “Maskis laulja” esimese hooaja võitjaks ning populaarne ajakiri Kroonika valis ta ka vabariigi aasta seksikaimaks meheks.

Tema esimene eestikeelne lugu “Doomino” oli duett Liis Lemsaluga ning sellest sai 2021. aasta enimmängitud raadiolugu Eestis.

2022. aastal võitis Stefan Eesti Laulul vesternist inspireeritud looga “Hope”, millega esindas Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel Torinos.

Juunis ilmus koostöös Sven Lõhmusega Stefani esimene eestikeelne soolosingel “Miraaz”, millest sai kohe ka suve mängitum lugu raadiojaamades.

2022. aasta lõpus ilmus Stefani debüütalbum “Hope”, millelt ilmus singel kannab pealkirja “Kiri külmkapi peal”

Kõigi eelmüügist pileti ostnute vahel läheb loosimisele Rannalaval kell 16.00 75 tolline TELEVIISOR. Rannalava peasinejaks on
MERILIN MÄLK.

Eeelmüügi piletid ka soodsamad.

Osta SIIT

Eelmine
Sellel aastal toimub kolmas   PEREFESTIVAL -22. juulil 2023
Järgmine
Tsirkust saab näha ja ka ise teha

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: